Будівництво будинків за каркасною технологією, в даний час є одним з найбільш передових видів будівництва. Адже близько 70% будинків і котеджів в Європі зводяться саме за цією технологією. Основні причини великої популярності каркасної технології - це висока надійність і довговічність будинків, і саме тому цей вид будівництва настільки популярний серед населення. І, хоча і здається, що ця технологія з'явилася зовсім недавно, перші каркасні будинки були побудовані ще в 19 столітті, але за ці століття вони не тільки не пішли в забуття, а й, осучаснившись, посиленими темпами завойовують популярність.

Будинки, побудовані за каркасною технологією, дозволяють не тільки втілити цікаві і зухвалі проекти, вони також позбавлені основного недоліку будівель, побудованих за іншими технологіями. Оскільки вага каркасних будинків незрівнянно менше інших, вони не схильні до усадки. Беручи до уваги постійне подорожчання енергоносіїв, величезну роль при виборі каркасної технології грає той факт, що ці будинки дуже економічні.

Дозволяє заощадити на опаленні чималі суми чудова теплоізоляція стін, підлоги і покрівлі, яка за визначенням є в каркасних будинках. Великим плюсом є екологічність каркасних будинків, а також дизайн конструкцій.

Залежно від технології будівництва зведення будинку по каркасній технології може зайняти від місяця до чотирьох.

За каркасною технологією будуються і солом'яні будинки. До зведеного каркасу як утеплювача укладаються тюки соломи. Потім вони оштукатурюються глиною або звичайним цементом. Це вже залежить від того, наскільки екологічно чистим ви хочете бачити свій будинок. Глина - більш екологічно безпечний, природний матеріал.

Але в цьому випадку вам доведеться чекати, поки висохне глиняна штукатурка. Є простіший і швидший спосіб будівництва солом'яних будинків.

Компанія Rainbow Ecosystem пропонує вже готові солом'яні блоки, з яких будинок збирається, як конструктор лего. А будівництво будинку площею 100 кв. м займає всього 3-5 днів. Такі екоблоки представляють собою дерев'яний каркас, наповнений пресованою соломою і оштукатурений глиною в 2 шари.

 

Технологія каркасного будівництва не стоїть на місці. Використовуйте більш сучасні технології, щоб побудувати свій екобудинок швидко, якісно і надійно.