Енергоефективні будинки з екологічних і міцних будматеріалів

Француз, засновник компанії Rainbow Ecosystem Рафаель Петі приїхав до Миколаєва в 2013 році і почав будівництво GMP лінії по виробництву екопанелей. З 2016 року виробництво функціонує в Миколаєві, вул. 12-а Повздовжня, 51. До виробничого цеху охоче запрошуємо  на екскурсію гостей

+
Співробітників

У Головному миколаївському офісі працює 35 співробітників. Нам, працівникам миколаївського офісу приємно усвідомлювати, що супровід клієнтів з України, Європи і країн СНД ведемо ми.

Днів

Індивідуальним замовникам компанія Rainbow Ecosystem пропонує готові проекти екобудинків, спецпроекти за індивідуальними параметрами. Процес від креслення до заселення займає 90 днів.

+
Проектів

За останній рік наша команда розробила понад 50 еко-проектів в індивідуальному і масовому будівництві.

Чому ми?

Компанія Rainbow Ecosystem - міжнародний виробник збірних енергозберігаючих екобудинків, будівельного устаткування і систем опалення.

Екоблоки Rainbow Ecosystem мають високий рівень теплоізоляції завдяки низькій теплопровідності солом'яних тюків.

Будинки, побудовані за нашою технологією, є енергоефективними і екологічно безпечними за рахунок використання виключно натуральних матеріалів - дерева, пресованої соломи та глини.

Наша місія

Наша місія полягає у створенні, проектуванні, будівництві та пропозиції корисних «продуктів» таких як енергозберігаючі екобудинки, технологічне обладнання для «зеленого» будівництва.

Наші цінності - поважати (природу, людей і самих себе); слухати; спостерігати; впроваджувати інновації; повторно використовувати ресурси; робити більше з меншими витратами; шукати можливості в складних умовах; бути гнучкими; слідувати нашим серцям; думати, що інші світи можливі. Заповнити розрив між «науково-технічним» прогресом і неіснуючим «етичним» прогресом. Слідувати радикально іншої стратегії зростання. Стати «громадянами світу».

Наша унікальність - створити гідну альтернативу традиційному будівництву: економну, інтегровану в екосистему, зрозумілу, розумну, просту, зручну, стійку ... доступніше і якісніше, ніж на ринку країни.

Відео

Як ми працюємо

Вибір проекту або створення індивідуального проекту. Допомагаємо визначитися з комплектацією будинку, враховуючи ваші побажання; робимо попередній прорахунок вартості.

Виробництво екопанелей 30 днів, монтаж 10 днів, обробка під ключ 50-100 днів. Роботи згідно з договором. Ви самі можете регулювати швидкість будівництва, в залежності від ваших фінансових можливостей.

Завершення будівництва. Підписуємо акти виконаних робіт, вручаємо гарантійний сертифікат і ключі від Вашого будинку.

Наше виробництво

Консультація

Замовте безкоштовну консультацію зараз!