Кілька століть в Норвегії на дахах будинків зростає зелена трава. Зелені дахи в даний час впевнено з'являються в Німеччині, Америці, Іспанії, Канаді та користуються все більшою популярністю. Зелений дах це означає повне покриття даху будівель живими рослинами.

Розроблено спеціальні технології спорудження зеленого даху не тільки на приватних будинках, але і в містах на дахах багатоповерхових будинків. В Америці створені і успішно працюють корпорації, які займаються озелененням дахів. У Німеччині під час проектування нових високо поверхових будинків обов'язково закладають зелені дахи.

Зелені дахи бувають інтенсивні - коли дах перетворюється в сад (ростуть не тільки квіти, трава і мох, а й дерева) і екстенсивні (тонкий шар грунту з низькорослою рослинністю).

Поява в великих містах зелених дахів цілюще впливає на поліпшення навколишнього середовища. Рослини очищають повітря від пилу і шкідливих домішок, поглинають вуглекислий газ. Будинки з зеленими дахами виглядають красиво і оригінально.

Будинки під зеленими дахами захищають в літню пору від перегріву і ультрафіолету, а взимку - від вітрів і холодів. Під час дощів і танення снігу, вода, проходячи через дренажну систему, очищається і частково затримується для поливу рослин. З дахів таких будинків кількість води, що потрапляє на землю, різко зменшується.

Зелені дахи поглинають шум, створюючи для жителів більш спокійну обстановку.

На зелених дахах багатоповерхових будинків встановлюють басейни, і створюють куточки для комфортного відпочинку мешканців. Зелені дахи будинків дозволяють збільшити площу для роботи ландшафтним дизайнерам.

Подорожчання будівництва, пов'язане зі зведенням зелених дахів, абсолютно не значне і приносить людям здоров'я, радість і красу.

Екобудинки від Rainbow Ecosystem передбачають можливість спорудження зеленої покрівлі. Наші архітектори можуть адаптувати будь-який ваш проект до нашої технології солом'яного будівництва і озеленення даху.