Для тих, кому необхідний невеликий заміський будиночок, ідеально підійдуть одноповерхові будинки. Експлуатаційні витрати на утримання такого будинку будуть значно нижче, так як навіть за допомогою дров прогріти такий будинок можна без великих труднощів, використовуючи одну - дві печі або каміни. Також, якщо хочеться великий будинок, то одноповерхова будівля не буде давати сильне навантаження на фундамент, що значно покращує його довговічність. Так що спочатку розробка одноповерхового будинку гарантує непогану економію в майбутньому, та й на стадії будівництва. У такому будинку не передбачаються сходи, що важливо для сімей з маленькими дітьми.

Звертаючись в проектну компанію, ви завжди зможете вибрати проект майбутнього будинку, грунтуючись на одному - двох проектах. Але якщо вас не влаштовує жоден із запропонованих, у вас завжди є можливість замовити індивідуальне проектування, з урахуванням всіх ваших вимог і переваг.

Архітектори компанії Rainbow Ecosystem можуть створити для вас проект одноповерхового будинку будь-якої складності - з верандою, мансардою або гаражем.

Проект, який ви виберете, або який буде розроблений спеціально для вас, повинен враховувати геологію грунтів вашої ділянки. У разі, якщо цього не буде зроблено і ви побудуєте будинок, то ймовірність отримати тріщину в стіні або фундаменті буде дуже велика.

Замовляючи індивідуальний проект одноповерхового будинку у нас, ви завжди зможете втілити в реальність ваші фантазії. Може, він вам представляється у вигляді єгипетської піраміди або у вигляді Кремля. Багато таких тонкощей не враховує типовий проект, а індивідуальний допоможе вам втілити в реальність мрії до найменших тонкощів. Так що вирішувати вам на користь якого проекту ви схиляєтесь: індивідуального або типового.

На сайті компанії представлений каталог з зразковим видом майбутніх будівель, що дозволить вам визначитися з тим, яким чином буде виглядати ваш новий будинок. Прийнявши рішення, вам потрібно безпосередньо зв'язатися з нашим менеджером і розповісти йому про ваші бажання і доповнення. При такому підході, ваше майбутнє проживання в новому будинку зробить його більш затишним і комфортним.

Яким Ви хочете бачити свій будинок?

Вам необхідно дуже точно вказати, що саме ви хочете. Лише правильно сформувавши свої побажання, фахівці зможуть виконати всі необхідні прорахунки. Необхідно з точністю уявити всі тонкощі, і до найдрібніших подробиць: де буде ванна і туалет, скільки розеток вам необхідно в кожній кімнаті, якій вхідній двері ви віддаєте перевагу, чи потрібна вам тераса і так далі.

Наші архітектори створять для вас будь-який проект або адаптують вже наявний під нашу технологію солом'яного будівництва.