Производство соломенных панелей для экодома

Строительство экодомов «под ключ»

Проектирование Вашего дома

Инженерно-конструкторское бюро

Артем, Запорожье

Очень доволен работой компании. Давно интересуюсь темой энергосберегающего дома. Хотел построить большой дом с минимальными затратами для его содержания. Ребята подробно рассказали о своем продукте и его качестве. Для меня сделали планировки дома со всеми моими пожеланиями и просчитали стоимость такого дома. После посещения производства (что меня удивило, они не стесняются показывать, как создаются их панели) я понял, что это именно то что я искал. Благодарен ребятам за хорошую работу.

Юра, AtlantBud SP Z O O, Краков

Вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Польщі. Будуємо переважно з SIP-панелей по канадській технології. Деякі матеріали купуємо на Україні. Три місяці тому дізнались про компанію Rainbow Ecosystem, зв'язалися з їхнім представником - Сергієм, i виришили, що будемо співпрацювати і также будувати доми з їхніх еко-блоків. Вважаю, що їхні блокі - то унікальний будівельний матеріал, бо вiн має дуже високий рівень теплозбереження, до того ж, витрата електроенергії в будинку, вибудованим з такiх блокiв, в розмiрi 15 kWT/m2 за 1 рок.... більшість українців сьогодні можуть тільки мріяти про такий будинек...i варто додати, що виробництво блокiв Rainbow Ecosystem на Україні, разем з перевезенням до Польщі коштує дешевше, ніж будівництво аналогічного енергозберігаючого будинку в Польщі.

Рекомендуємо Rainbow Ecosystem до співпраці іншим будівельним компаніям.

Сергей, Киев

Про компанію Rainbow Ecosystem дізнався випадково, наткнувшись на їх відео в Ютубі, чесно кажучи, був здивований що українська технологія будівництва випробувана століттями до сих пір активно використовується, при цьому виглядає все досить стильно, сучасно та ще й енергоефективно!

Мені стало цікаво, і порадившись з родиною, замовив у них проект будинку на 120 квадратів. Архітектурне бюро впоралося на «відмінно», розробили і прорахували за декілька днів.

За ціною вийшло навіть трохи дешевше ніж газобетон, та ще й утеплювати додатково будинок не доведеться.

Загалом було вирішено на майбутнє будувати саме через цю компанію.

Алексей, Одесса

Давно мечтал о строительстве собственного дома. Решил поискать в интернете информацию о технологиях и компаниях, которые предоставляют услуги по строительству. Нашел компанию Rainbow Ecosystem, увидел информацию, что они занимаются эко строительством и написал в чат с запросом подробной информации. Изначально думал, что как-то это не серьезно все-таки солома, глина, но когда начал общаться с менеджером, то получил полную информацию о технологии, мне предложили варианты проектов домов и сделали просчет понравившегося мне дома. Качеством обслуживания остался доволен, все-таки мне быстро и внятно предоставили информацию. Теперь буду рассматривать возможность строительства дома и по технологии, которую эта компания предлагает.

Консультация

Закажите бесплатную консультацию сейчас!