Будинок з 100% натуральних матеріалів не завжди найдешевший вид будівництва, але це безперечно більш здоровий і економічно вигідний варіант.

І не забувайте враховувати фінансові заощадження, адже ви скорочуєте витрати на опаленні та охолодженні на весь період експлуатації будинку!

Компанія Rainbow Ecosystem разом з нашими представниками, фахівцями будівництва, побудує будинок в будь-якому стилі: класика, середземноморський, шале, сучасний, з будь-яким плануванням в будь-якому регіоні України.

Наші сертифіковані представники можуть виконати роботи по будівництву енергоефективного будинку «під ключ»: разом з нашими партнерами ми можемо запропонувати ряд рішень по будівництву фундаменту, зовнішньої і внутрішньої обробки, влаштуванню зеленого даху, встановлення високоефективної системи опалення, енергоефективних заповнень віконних і дверних прорізів.

Наше архітектурне бюро адаптує ваш ескізний проект під особливості технології Rainbow Ecosystem.

Якщо у вас немає проекту - ми розробимо індивідуальний проект, відповідний вашим вимогам.

Будинок з соломи дає можливість почати економити вже на стадії будівництва, тому він стає все популярнішим з кожним днем. Однією з дорогих частин будинку завжди був, є і буде фундамент будинку. Вся подальша доля будинку залежить від якісно закладеного фундаменту, тому на ньому прийнято не економити. Вартість фундаменту разом з роботою може досягати 30% від вартості всього будинку, якщо планується будувати великий і важкий будинок. Будинок з соломи дозволяє значно скоротити витрати на зведення фундаменту, адже він дуже легкий і для нього ідеально підійде стовпчастий фундамент за технологією ТІСЕ. У вигляді прикладу візьмемо солом'яний двоповерховий будинок із соломи загальною площею 75 квадратних метрів. На зведення фундаменту за технологією ТІСЕ під наш солом'яний будинок знадобиться близько 2 м3 бетону, 2-3 робочих і один день. Погодьтеся що витрати будуть мінімальні, навіть якщо наймати робітників. На стадії фундаменту ви зможете заощадити купу грошей і нервів. Рухаємося далі і починаємо зводити стіни майбутнього будинку на основі дерев'яного ростверку лежачого на стовпчастому фундаменті.

Ціна будинку з соломи досить демократична. Вартість 1 квадратного метра складе від 160 доларів або 12 000 доларів за солом'яні блоки для будинку площею 75 м.кв. До речі, зібрати будинок ви можете самостійно, після проведення навчання в нашій компанії або звернутися за допомогою до наших професійних будівельників. Вартість збирання та виконання робіт під ключ уточнюйте у наших представників. Не варто забувати, що це буде пасивний будинок із соломи. Погодьтеся, що ціна будинку із соломи набагато дешевша, ніж будівництво більшості каркасних будинків тієї ж площі. Якщо врахувати дуже низьке енергоспоживання солом'яного будинку, то порівнювати просто нема з чим, адже немає іншої технології настільки енергоефективної і дешевої. До речі варто згадати, що в черговий раз ви заощадите на опаленні ще на стадії будівництва будинку із соломи. Вам не потрібен потужний і дорогий твердопаливний котел з усіма необхідними для нього інженерними комунікаціями. Будинок з соломи можна опалювати за рахунок електричних конвекторів, що заощадить близько 5-10 тисяч доларів на покупку дорогого опалювального обладнання.

Вигода будинку з соломи

Солом'яні будинки дуже часто будують через те, що всі будівельні матеріали екологічно чисті і не містять шкідливих речовин які можуть нашкодити людині або навколишньому середовищу. Звичайно, в наш час мало хто готовий будувати будинок інвестуючи в нього всі свої заощадження, тільки через те що він буде з екологічно чистих матеріалів. Нинішні реалії економіки в країні диктують нам нові правила життя, тому потрібно ставати незалежним, щоб не залежати від вартості постійно зростаючих цін на енергоносії.

Відгуки

Юра, AtlantBud SP Z O O, Краків

Вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Польщі. Будуємо переважно з SIP-панелей по канадській технології. Деякі матеріали купуємо на Україні. Три місяці тому дізнались про компанію Rainbow Ecosystem, зв'язалися з їхнім представником - Сергієм, i виришили, що будемо співпрацювати і также будувати доми з їхніх еко-блоків. Вважаю, що їхні блокі - то унікальний будівельний матеріал, бо вiн має дуже високий рівень теплозбереження, до того ж, витрата електроенергії в будинку, вибудованим з такiх блокiв, в розмiрi 15 kWT/m2 за 1 рок.... більшість українців сьогодні можуть тільки мріяти про такий будинек...i варто додати, що виробництво блокiв Rainbow Ecosystem на Україні, разем з перевезенням до Польщі коштує дешевше, ніж будівництво аналогічного енергозберігаючого будинку в Польщі.

Рекомендуємо Rainbow Ecosystem до співпраці іншим будівельним компаніям.

Сергій, Київ

Про компанію Rainbow Ecosystem дізнався випадково, наткнувшись на їх відео в Ютубі, чесно кажучи, був здивований що українська технологія будівництва випробувана століттями до сих пір активно використовується, при цьому виглядає все досить стильно, сучасно та ще й енергоефективно! Мені стало цікаво, і порадившись з родиною, замовив у них проект будинку на 120 квадратів. Архітектурне бюро впоралося на «відмінно», розробили і прорахували за декілька днів. За ціною вийшло навіть трохи дешевше ніж газобетон, та ще й утеплювати додатково будинок не доведеться. Загалом було вирішено на майбутнє будувати саме через цю компанію.

Олексій, Одеса

Давно мріяв про будівництво власного будинку. Вирішив пошукати в інтернеті інформацію про технології та компанії, які надають послуги з будівництва. Знайшов компанію Rainbow Ecosystem, побачив інформацію, що вони займаються еко будівництвом і написав в чат із запитом докладної інформації. Спочатку думав, що якось це несерйозно все-таки солома, глина, але коли почав спілкуватися з менеджером, то отримав повну інформацію про технології, мені запропонували варіанти проектів будинків і зробили прорахунок обраного будинку. Якістю обслуговування залишився задоволений, все-таки мені швидко і чітко надали інформацію. Тепер буду розглядати можливість будівництва будинку і за технологією, яку ця компанія пропонує.

Наші проекти

12 переваг будинків Rainbow Ecosystem

1. Екологічність 100%, здоровий мікроклімат

Стіни, підлога, перекриття та дах тільки з натуральних матеріалів: дерево, пресована солома, глина, пісок, вапно. Ніяких шкідливих випарів, цвілі, пилу. Стіни мають високу паропроникність, забезпечують постійну природну вологість 60%.

В екобудинку завжди легко дихається, поліпшується самопочуття.

1
2

2. Максимальна теплоізоляція, мінімум витрат на опалення і кондиціонування

Теплі взимку і прохолодні влітку. Енергоспоживання до 15 кВт * год / м2 на рік, що в 8 разів менше, ніж у будинків з традиційних будівельних матеріалів

3. Надійність, довговічність

Подвійний дерев'яний каркас з високим запасом міцності, стінова панель шириною 1,2 м, товщиною 0,45 м і висотою 3,0 м витримує навантаження 27 т, дозволяє будувати до 3 поверхів. Панелі покриті вологостійкою глиняно-вапняною штукатуркою 4 см. Можливий додатковий захист вентильованим фасадом. Багато будинків, побудованих за цією технологією в Європі і США близько 100 років тому, стоять до цих пір.

3
4

4. Вогнестійкість найвища серед каркасно-щитових будинків

Панелі захищені глиняно-вапняною штукатуркою з обох сторін. Протистоять відкритому вогню 800-1000 ° С протягом 1 години. Вогнестійкість REI 60.

5. Захист від гризунів

Солома спресована настільки, що гризуни не в змозі в неї проникнути. Підтверджено лабораторними випробуваннями і досвідом експлуатації.
Додатковий метод захисту, як і в інших видах будинків, металеві сітки по низу стіни.

5
6

6. Чудова звукоізоляція

Звукоізоляція солом'яної стіни, товщиною 40 см дорівнює 56 дБ, що еквівалентно звукоізоляції цегляної стіни 2,5 м.
Завдяки щільній структурі стін, будь-який зовнішній шум не потурбує Вас.

7. Сейсмостійкість

Сейсмостійкість 9 балів за шкалою Ріхтера, як у будинків в Японії. Перевірено лабораторними випробуваннями.

7
8

8. Популярність в цивілізованих країнах

У 2017 році у Франції побудовано понад 1500 каркасних будинків із застосуванням соломи в якості утеплювача. У США побудовано більше 100 000 таких будинків.

9. Автономна енергія

Немає необхідності підключати газ. Сонячні панелі, теплові колектори, рекуператори, печі та твердопаливні котли особливо виправдані в теплих енергоефективних будинках з наших солом'яних панелей.

9
10

10. Універсальність, адаптованість до будь-яких умов

Легкі збірні конструкції можна будувати на будь-яких грунтах в будь-який час року. Мінімум брудних робіт і мокрих процесів.

11. Швидкість будівництва
3-5 місяців

Розробка креслень комплекту панелей до 15 днів, виробництво комплекту панелей в середньому 30 днів, монтаж до 10 днів, внутрішня і зовнішня обробка під ключ 50 - 90 днів, в залежності від складності. Всього 3-5 місяців. Будуємо 365 днів в році.

11
12

12. Продукція сертифікованого виробника, гарантія якості

Працюємо за технологіями запатентованими в ЄС. Виробництво сертифіковане в Україні. Є всі сертифікати на пожежобезпечність, міцність, теплопровідність і санітарні норми. Монтаж виконують професійні бригади.