Компанія Rainbow Ecosystem має власний проектно-інженерний відділ (конструкторське бюро) для створення інноваційних рішень для власного виробництва екоблоків, удосконалення технологічного процесу.

Все обладнання, з якого складається виробнича лінія GMP (Green Manufacturing Process), розроблено нашими інженерами. Ми адаптували кожен етап виробництва під потреби солом'яного будівництва; створили систему управління відходами та максимально оптимізували споживання електроенергії при виробництві солом'яних панелей.

Власне конструкторське бюро - однин з найважливіших підрозділів нашої компанії. Головна особливість роботи інженерів - це високий рівень технічних знань, нестандартність в технічних рішеннях.

На сьогоднішній день інженери Rainbow Ecosystem працюють спільно з німецькими фахівцями над створенням автоматичної виробничої лінії GMP.

Відгуки

Юра, AtlantBud SP Z O O, Краків

Вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Польщі. Будуємо переважно з SIP-панелей по канадській технології. Деякі матеріали купуємо на Україні. Три місяці тому дізнались про компанію Rainbow Ecosystem, зв'язалися з їхнім представником - Сергієм, i виришили, що будемо співпрацювати і также будувати доми з їхніх еко-блоків. Вважаю, що їхні блокі - то унікальний будівельний матеріал, бо вiн має дуже високий рівень теплозбереження, до того ж, витрата електроенергії в будинку, вибудованим з такiх блокiв, в розмiрi 15 kWT/m2 за 1 рок.... більшість українців сьогодні можуть тільки мріяти про такий будинек...i варто додати, що виробництво блокiв Rainbow Ecosystem на Україні, разем з перевезенням до Польщі коштує дешевше, ніж будівництво аналогічного енергозберігаючого будинку в Польщі.

Рекомендуємо Rainbow Ecosystem до співпраці іншим будівельним компаніям.

Сергій, Київ

Про компанію Rainbow Ecosystem дізнався випадково, наткнувшись на їх відео в Ютубі, чесно кажучи, був здивований що українська технологія будівництва випробувана століттями до сих пір активно використовується, при цьому виглядає все досить стильно, сучасно та ще й енергоефективно! Мені стало цікаво, і порадившись з родиною, замовив у них проект будинку на 120 квадратів. Архітектурне бюро впоралося на «відмінно», розробили і прорахували за декілька днів. За ціною вийшло навіть трохи дешевше ніж газобетон, та ще й утеплювати додатково будинок не доведеться. Загалом було вирішено на майбутнє будувати саме через цю компанію.

Олексій, Одеса

Давно мріяв про будівництво власного будинку. Вирішив пошукати в інтернеті інформацію про технології та компанії, які надають послуги з будівництва. Знайшов компанію Rainbow Ecosystem, побачив інформацію, що вони займаються еко будівництвом і написав в чат із запитом докладної інформації. Спочатку думав, що якось це несерйозно все-таки солома, глина, але коли почав спілкуватися з менеджером, то отримав повну інформацію про технології, мені запропонували варіанти проектів будинків і зробили прорахунок обраного будинку. Якістю обслуговування залишився задоволений, все-таки мені швидко і чітко надали інформацію. Тепер буду розглядати можливість будівництва будинку і за технологією, яку ця компанія пропонує.

12 переваг будинків Rainbow Ecosystem

1. Екологічність 100%, здоровий мікроклімат

Стіни, підлога, перекриття та дах тільки з натуральних матеріалів: дерево, пресована солома, глина, пісок, вапно. Ніяких шкідливих випарів, цвілі, пилу. Стіни мають високу паропроникність, забезпечують постійну природну вологість 60%.

В екобудинку завжди легко дихається, поліпшується самопочуття.

1
2

2. Максимальна теплоізоляція, мінімум витрат на опалення і кондиціонування

Теплі взимку і прохолодні влітку. Енергоспоживання до 15 кВт * год / м2 на рік, що в 8 разів менше, ніж у будинків з традиційних будівельних матеріалів

3. Надійність, довговічність

Подвійний дерев'яний каркас з високим запасом міцності, стінова панель шириною 1,2 м, товщиною 0,45 м і висотою 3,0 м витримує навантаження 27 т, дозволяє будувати до 3 поверхів. Панелі покриті вологостійкою глиняно-вапняною штукатуркою 4 см. Можливий додатковий захист вентильованим фасадом. Багато будинків, побудованих за цією технологією в Європі і США близько 100 років тому, стоять до цих пір.

3
4

4. Вогнестійкість найвища серед каркасно-щитових будинків

Панелі захищені глиняно-вапняною штукатуркою з обох сторін. Протистоять відкритому вогню 800-1000 ° С протягом 1 години. Вогнестійкість REI 60.

5. Захист від гризунів

Солома спресована настільки, що гризуни не в змозі в неї проникнути. Підтверджено лабораторними випробуваннями і досвідом експлуатації.
Додатковий метод захисту, як і в інших видах будинків, металеві сітки по низу стіни.

5
6

6. Чудова звукоізоляція

Звукоізоляція солом'яної стіни, товщиною 40 см дорівнює 56 дБ, що еквівалентно звукоізоляції цегляної стіни 2,5 м.
Завдяки щільній структурі стін, будь-який зовнішній шум не потурбує Вас.

7. Сейсмостійкість

Сейсмостійкість 9 балів за шкалою Ріхтера, як у будинків в Японії. Перевірено лабораторними випробуваннями.

7
8

8. Популярність в цивілізованих країнах

У 2017 році у Франції побудовано понад 1500 каркасних будинків із застосуванням соломи в якості утеплювача. У США побудовано більше 100 000 таких будинків.

9. Автономна енергія

Немає необхідності підключати газ. Сонячні панелі, теплові колектори, рекуператори, печі та твердопаливні котли особливо виправдані в теплих енергоефективних будинках з наших солом'яних панелей.

9
10

10. Універсальність, адаптованість до будь-яких умов

Легкі збірні конструкції можна будувати на будь-яких грунтах в будь-який час року. Мінімум брудних робіт і мокрих процесів.

11. Швидкість будівництва
3-5 місяців

Розробка креслень комплекту панелей до 15 днів, виробництво комплекту панелей в середньому 30 днів, монтаж до 10 днів, внутрішня і зовнішня обробка під ключ 50 - 90 днів, в залежності від складності. Всього 3-5 місяців. Будуємо 365 днів в році.

11
12

12. Продукція сертифікованого виробника, гарантія якості

Працюємо за технологіями запатентованими в ЄС. Виробництво сертифіковане в Україні. Є всі сертифікати на пожежобезпечність, міцність, теплопровідність і санітарні норми. Монтаж виконують професійні бригади.