Компанія Rainbow Ecosystem має власний проектно-інженерний відділ (конструкторське бюро) для створення інноваційних рішень для власного виробництва екоблоків, удосконалення технологічного процесу.
Все обладнання, з якого складається виробнича лінія GMP (Green Manufacturing Process), розроблено нашими інженерами. Ми адаптували кожен етап виробництва під потреби солом'яного будівництва; створили систему управління відходами та максимально оптимізували споживання електроенергії при виробництві солом'яних панелей.
Власне конструкторське бюро - однин з найважливіших підрозділів нашої компанії. Головна особливість роботи інженерів - це високий рівень технічних знань, нестандартність в технічних рішеннях.
На сьогоднішній день інженери Rainbow Ecosystem працюють спільно з німецькими фахівцями над створенням автоматичної виробничої лінії GMP.
Відгуки
Юра, AtlantBud SP Z O O, КраківВже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Польщі. Будуємо переважно з SIP-панелей по канадській технології. Деякі матеріали купуємо на Україні. Три місяці тому дізнались про компанію Rainbow Ecosystem, зв'язалися з їхнім представником - Сергієм, i виришили, що будемо співпрацювати і также будувати доми з їхніх еко-блоків. Вважаю, що їхні блокі - то унікальний будівельний матеріал, бо вiн має дуже високий рівень теплозбереження, до того ж, витрата електроенергії в будинку, вибудованим з такiх блокiв, в розмiрi 15 kWT/m2 за 1 рок.... більшість українців сьогодні можуть тільки мріяти про такий будинек...i варто додати, що виробництво блокiв Rainbow Ecosystem на Україні, разем з перевезенням до Польщі коштує дешевше, ніж будівництво аналогічного енергозберігаючого будинку в Польщі.
Рекомендуємо Rainbow Ecosystem до співпраці іншим будівельним компаніям.
Сергій, КиївПро компанію Rainbow Ecosystem дізнався випадково, наткнувшись на їх відео в Ютубі, чесно кажучи, був здивований що українська технологія будівництва випробувана століттями до сих пір активно використовується, при цьому виглядає все досить стильно, сучасно та ще й енергоефективно! Мені стало цікаво, і порадившись з родиною, замовив у них проект будинку на 120 квадратів. Архітектурне бюро впоралося на «відмінно», розробили і прорахували за декілька днів. За ціною вийшло навіть трохи дешевше ніж газобетон, та ще й утеплювати додатково будинок не доведеться. Загалом було вирішено на майбутнє будувати саме через цю компанію.
Олексій, ОдесаДавно мріяв про будівництво власного будинку. Вирішив пошукати в інтернеті інформацію про технології та компанії, які надають послуги з будівництва. Знайшов компанію Rainbow Ecosystem, побачив інформацію, що вони займаються еко будівництвом і написав в чат із запитом докладної інформації. Спочатку думав, що якось це несерйозно все-таки солома, глина, але коли почав спілкуватися з менеджером, то отримав повну інформацію про технології, мені запропонували варіанти проектів будинків і зробили прорахунок обраного будинку. Якістю обслуговування залишився задоволений, все-таки мені швидко і чітко надали інформацію. Тепер буду розглядати можливість будівництва будинку і за технологією, яку ця компанія пропонує.
12 переваг будинків Rainbow Ecosystem
1. Екологічність 100%, здоровий мікроклімат
В екобудинку завжди легко дихається, поліпшується самопочуття.


2. Максимальна теплоізоляція, мінімум витрат на опалення і кондиціонування
Теплі взимку і прохолодні влітку. Енергоспоживання до 15 кВт * год / м2 на рік, що в 8 разів менше, ніж у будинків з традиційних будівельних матеріалів
3. Надійність, довговічність
Подвійний дерев'яний каркас з високим запасом міцності, стінова панель шириною 1,2 м, товщиною 0,45 м і висотою 3,0 м витримує навантаження 27 т, дозволяє будувати до 3 поверхів. Панелі покриті вологостійкою глиняно-вапняною штукатуркою 4 см. Можливий додатковий захист вентильованим фасадом. Багато будинків, побудованих за цією технологією в Європі і США близько 100 років тому, стоять до цих пір.


4. Вогнестійкість найвища серед каркасно-щитових будинків
Панелі захищені глиняно-вапняною штукатуркою з обох сторін. Протистоять відкритому вогню 800-1000 ° С протягом 1 години. Вогнестійкість REI 60.
5. Захист від гризунів
Солома спресована настільки, що гризуни не в змозі в неї проникнути. Підтверджено лабораторними випробуваннями і досвідом експлуатації.
Додатковий метод захисту, як і в інших видах будинків, металеві сітки по низу стіни.


6. Чудова звукоізоляція
Звукоізоляція солом'яної стіни, товщиною 40 см дорівнює 56 дБ, що еквівалентно звукоізоляції цегляної стіни 2,5 м.
Завдяки щільній структурі стін, будь-який зовнішній шум не потурбує Вас.
7. Сейсмостійкість
Сейсмостійкість 9 балів за шкалою Ріхтера, як у будинків в Японії. Перевірено лабораторними випробуваннями.


8. Популярність в цивілізованих країнах
У 2017 році у Франції побудовано понад 1500 каркасних будинків із застосуванням соломи в якості утеплювача. У США побудовано більше 100 000 таких будинків.
9. Автономна енергія
Немає необхідності підключати газ. Сонячні панелі, теплові колектори, рекуператори, печі та твердопаливні котли особливо виправдані в теплих енергоефективних будинках з наших солом'яних панелей.


10. Універсальність, адаптованість до будь-яких умов
Легкі збірні конструкції можна будувати на будь-яких грунтах в будь-який час року. Мінімум брудних робіт і мокрих процесів.
11. Швидкість будівництва
3-5 місяців
Розробка креслень комплекту панелей до 15 днів, виробництво комплекту панелей в середньому 30 днів, монтаж до 10 днів, внутрішня і зовнішня обробка під ключ 50 - 90 днів, в залежності від складності. Всього 3-5 місяців. Будуємо 365 днів в році.


12. Продукція сертифікованого виробника, гарантія якості
Працюємо за технологіями запатентованими в ЄС. Виробництво сертифіковане в Україні. Є всі сертифікати на пожежобезпечність, міцність, теплопровідність і санітарні норми. Монтаж виконують професійні бригади.